Утеплення будинку і вікна


Дуже гостро постало питання щодо утеплення будинків останнім часом, так як комунальні тарифи не припиняють зростати, а велика частина теплоенергії втрачається через стіни, підлогу, стелю, вікна.

Щоб утеплення будинку дало максимальний ефект, варто дотримуватися кількох рекомендацій:

фасадный декор з пенопласта армированный сеткой вип окшер

1. Вибирайте якісні матеріали для утеплення, не економте на собі. Адже вже через 1-2 роки, при використанні дешевих, неякісних або, того гірше, підроблених матеріалів, Ви можете зіткнутися з цілим рядом проблем і відсутністю належного ефекту.


фасадный декор из пенопласта армированный сеткой вип окшер

2. Якість має свою ціну. Одним з головних критеріїв утеплення будинку є професіоналізм фасадчиков. Так що не варто «купуватися» на занадто низькі ціни на роботу. У кращому випадку у підсумку Ви ризикуєте отримати не естетичний вигляд споруди. Перед укладенням договору на утеплення будинку рекомендуємо ознайомитися з об’єктами даних майстрів, а в ідеалі не тільки на фото, але й побачити хоча б один з них в реальності.
3. Пам’ятайте, що роботи з утеплення фасаду можуть проводитися тільки при певних погодних умовах. Оптимальним варіантом є температура +5 – + 25 ° С, суха погода і невисока або помірна вологість повітря.

фасадный декор з пенопласта утепление


4. Для отримання максимального результату потрібно утеплити навіть не житлові приміщення будівлі, такі як цоколь або веранда. Так як саме тут і буде надалі відбуватися витік тепла, і утеплення будинку буде малоефективним.

Слід сказати, що утеплений фасад створить сприятливий мікроклімат, а також буде корисний не тільки в холодну пору року, а й влітку, дозволяючи зберігати прохолоду в приміщенні в спекотні дні; створюватиме додаткову звукоізоляцію, а також захищати будинок від появи тріщин, тобто руйнування.

Де купити фасадний декор з пінопласту армований сіткою в Києві?

Компанія ViP Oksher виготовляє декоративні елементи з повністю готовим армованим покриттям та повністю готові до установки. Будь-який професійний фасадчик зможе без проблем їх встановити.

Ціни на архітектурний декор можна знайти в каталозі нижче.

Дзвоніть вже зараз і ми надамо консультацію по всім питанням, що Вас цікавлять.

Каталог фасадного декора

фасадный декор из пенопласта армированный сеткой
фасадный декор з пенопласта армированный сеткой окно
фасадный декор з пенопласта армированный сеткой вип окшер
фасадный декор из пенопласта армированный сеткой вип окшер