Багети на стелю великих розмірів. Інтер’єрний декор.


Концерт-зали, клуби та просто просторі приміщення, як в житлових будинках, так і будь-яких інших спорудах. Що їх об’єднує? Необхідність нестандартних габаритів декору при реставрації або створенні нових дизайнів.
Насправді, достатньо не просто знайти багети на стелю великих розмірів, які б вигідно підкреслювали родзинку об’ємних кімнат зданий або просторих залів.
Так, можна “зібрати” габаритний елемент декору з маленьких частин, але чи буде це виглядати настільки вигідно і якісно, як хотілося б?
Набагато краще, більш естетично і надійно, якщо багет великого розміру буде цілісним елементом.

Багет потолочные большие

Можна сказати, на сьогоднішній день, в Україні, багети на стелю великих розмірів для використання всередині приміщення – унікальна послуга.
Такий інтер’єрний декор вимагає особливої ​​ретельності і навичок у виготовленні.
Компанія ViP Oksher з гордістю може запропонувати Вам свої послуги виготовлення багетів великих розмірів як за ескізами з нашого каталогу, так і за Вашими власними.
Багети великих розмірів виготовляються з пінопласту, що робить їх легкими, а значить – безпечними.
А технологія покриття інтер’єрного декору спеціальними сумішами, розроблена нашими фахівцями, робить його максимально міцним і надійним.
Варто зауважити, поверхня багета виглядає досить гладко і акуратно.

Багеты потолочные больших размеров купить

Команда спеціалістів компанії ViP Oksher виготовляє інтер’єрний декор об’ємами до 1 м заввишки і завширшки, а також до 2 м завдовжки.
Багети на стелю великих розмірів неодмінно додадуть вишуканості будь-якому приміщенню, зададуть стиль, наповнять атмосферністю, стануть завершальним штрихом дизайну.

Де купити фасадний декор з пінопласту армований сіткою в Києві?

Компанія ViP Oksher виготовляє декоративні елементи з повністю готовим армованим покриттям та повністю готові до установки. Будь-який професійний фасадчик зможе без проблем їх встановити.

Ціни на архітектурний декор можна знайти в каталозі нижче.

Дзвоніть вже зараз і ми надамо консультацію по всім питанням, що Вас цікавлять.

Каталог багет на стелю.