Фасадний декор. Містки холоду


Багато з нас при будівництві або капітальному ремонті будинку задаються питанням: «Чи варто витрачати гроші на фасадний декор? Чи принесе він користь? Або, можливо, краще заощадити? ». Ми сприймаємо його як красиву картинку, обгортку, як спосіб поліпшити зовнішній вигляд будинку. Так, це, можна сказати, головна функція фасадного декору – прикрашати наш будинок, надавати індивідуальність, виділяти серед інших, задавати необхідний стиль, бути завершальним штрихом в оформленні фасаду. Але не варто забувати й про те, який функціонал несе в собі фасадний декор з пінопласту.
Крім декоративної функції декор з пінопласту несе в собі і термоізоляційну функцію.
Не всім відомо, що наші будинки мають так звані «містки холоду». Насправді це проблема багатьох споруд.
«Місток холоду» або температурний міст – це ділянка будівельної конструкції, як правило місце стику з іншою поверхнею, через яку втрачається значна кількість теплоенергії. Внаслідок цього збільшується споживання енергії для опалення і, відповідно, витрати на оплату тарифів. Також «містки холоду» сприяють пошкодженню, а в подальшому руйнуванню будівельних споруд.

фасадный декор из пенопласта армированный сеткой вип окшер


До найбільш вразливих ділянках будівель відносяться:
• Кути зовнішніх стін
• Дверні і віконні відкоси
• Міжповерхові стики стін
• Стики фундаменту з зовнішніми стінами першого поверху
• Стики стін останнього поверху з мансардним поверхом або дахом
• Балконні плити
• Архітектурні виступи


Варто також зауважити, що зниження температури поверхонь будинку може призвести до утворення конденсату і накопичення вологи, в результаті чого з’являється пліснявий грибок. А такий мікроклімат досить несприятливий для життя.
Захистити «вразливі» ділянки допоможе саме фасадний декор з пінопласту, так як має досить низьку теплопровідність, що дає йому можливість надійно утримувати тепло взимку і прохолоду влітку. Також, внаслідок досить щільної структури, декор з пінопласту не пропускає вологу, що повністю убезпечить будівельну споруду від згаданих вище проблем.
Підсумувавши вищесказане стає розуміло, що декор з пінопласту – це не тільки краса, а й практичне і функціональне придбання, додаткове утеплення Вашого будинку.

Де купити фасадний декор з пінопласту армований сіткою в Києві?

Компанія ViP Oksher виготовляє декоративні елементи з повністю готовим армованим покриттям та повністю готові до установки. Будь-який професійний фасадчик зможе без проблем їх встановити.

Ціни на архітектурний декор можна знайти в каталозі нижче.

Дзвоніть вже зараз і ми надамо консультацію по всім питанням, що Вас цікавлять.

Каталог фасадного декора

фасадный декор з пенопласта армированный сеткой вип окшер
фасадный декор из пенопласта армированный сеткой вип окшер
Утеплення вікон фасадним декором