Фасадний декор з пінопласту


Ще з давніх часів фасадний декор був прикрасою замків, маєтків, будинків та інших споруд. Для виготовлення фасадного декору використовувалися різні матеріали, наприклад, камінь, бетон або гіпс. На жаль, такий фасадний декор був важким і дуже навантажував фундамент будівель, а згодом міг руйнуватися і вимагав реконструкції.

фасадный декор

Але технології не стоять на місці і в сучасному світі даним матеріалам є відмінна альтернатива – пінопласт.
Складно переоцінити переваги фасадного декору з пінопласту.
Маючи значно меншу вагу, він не навантажує фундамент і перекриття будівель. Також це полегшує процес монтажних робіт і робить їх вартість нижче.
Ціна пінопласту в співвідношенні інших альтернативних матеріалів вельми прийнятна, що робить такий фасадний декор більш доступним.

оконный декор из пенопласта

Фасадний декор з пінопласту досить довговічний. Він має міцне захисне покриття, що дозволяє йому зберігати первісний вигляд багато десятиліть і навіть століть.
Також такий фасадний декор стійкий до впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища, таких, наприклад, як ультрафіолет, волога, мікроорганізми, різні види комах і т.д.
Ще однією важливою перевагою є те, що фасадний декор має здатність накопичувати і зберігати тепло. Перекриваючи мости холоду, він може служити в якості додаткового утеплювача будинку.
Єдиною проблемою фасадного декору є тріщини, але фахівці компанії «ВІП Окшер» знайшли рішення і цієї проблеми. Ми армуємо фасадний декор сіткою по винайденій нами технології та використовуємо спеціальні суміші. Такий метод виробництва повністю виключає можливість появи тріщин фасадного декору.
Отже, фасадний декор саме з пінопласту найкраща альтернатива для декорування Вашого будинку
.

Де купити фасадний декор з пінопласту армований сіткою в Києві?

Компанія ViP Oksher виготовляє декоративні елементи з повністю готовим армованим покриттям та повністю готові до установки. Будь-який професійний фасадчик зможе без проблем їх встановити.

Ціни на архітектурний декор можна знайти в каталозі нижче.

Дзвоніть вже зараз і ми надамо консультацію по всім питанням, що Вас цікавлять.

Каталог фасадного декора

Фасадный декор, колоны, карниз, молдинг.
Чорнова ,фасадный декор из пенопласта
Чорнова ,фасадный декор из пенопласта, подготовка.
Дом без фасадного декора
Фасадный декор в черновом виде.
Декор Фасадный ,русты, молдинг,карниз,подоконник.