Чому фасадний декор з пінопласту тріскається по шву?

Чому на фасадних декоративних елементах після першої зими з’являються тріщини? А який же архітектурний декор не тріскається по шву? Впевнені, ці або інші подібні питання задавали собі безліч людей бажаючих прикрасити фасад будинку. Ми не будемо апелювати складними і професійними термінами, і вганяти Вас в нерозуміння. Ми розповімо простими, звичайними словами, щоб кожна людина, що Читать полностью »

Фасадний декор: армування сіткою або акрилом?

На сьогоднішній день в Україні застосовують дві технології у виробництві фасадного декору. Це армування сіткою і акрилом. У чому принципова різниця цих двох методик? Більшість виробників в роботі використовують саме акрилову суміш. А Ви коли-небудь замислювалися чому? Все просто: дешевші матеріали, менш трудомісткий і більш швидкий процес. Правда якість в результаті виходить сумнівна. Адже всім Читать полностью »

Фасадний молдинг

Фасадний молдинг – являє собою основний елемент архітектурного (фасадного) декору у вигляді об’ємної накладної панелі фігурного або прямого профілю, який кріпитися на стіни і застосовується для декорування екстер’єрів і інтер’єрів, а також виконує безліч різноманітних функцій. Цей декор-елемент один з найбільш росповсюджених серед архітектурного декору. Ще в давні часи молдинги використовували в якості не тільки Читать полностью »

Оздоблення маленьких вікон фасадним декором

Як ми вже згадували раніше, вікна є повноцінною частиною фасаду. Їх розмір і кількість відіграє велику роль при побудові дизайну. Маючи великі вікна, будинок виглядає більш розкішно, багато і солідно. Але в багатьох заміських і приватних будинках, по тій або іншій причині, віконні прорізи мають не достатньо великі розміри. Як же бути в такій ситуації? Читать полностью »

Як прикрасити вікна на фасаді будівлі?

Фасад – це не тільки стіни будівлі. Також повноцінною його частиною є віконні прорізи. І при оформленні фасаду цей момент потрібно обов’язково враховувати. Обрамлення вікон – це прекрасний спосіб зробити плавний і красивий перехід між стінами фасаду і віконними отворами, підкреслити і виділити форму вікон, шанс перекрити містки холоду, і навіть можливість скорегувати пропорції і Читать полностью »

Багети великих розмірів. Інтер’єрний декор.

Концерт-зали, клуби та просто просторі приміщення, як в житлових будинках, так і будь-яких інших спорудах. Що їх об’єднує? Необхідність нестандартних габаритів декору при реставрації або створенні нових дизайнів. Насправді, достатньо не просто знайти багети великих розмірів, які б вигідно підкреслювали родзинку об’ємних кімнат зданий або просторих залів. Так, можна “зібрати” габаритний елемент декору з маленьких Читать полностью »

Утеплення

Дуже гостро постало питання щодо утеплення будинків останнім часом, так як комунальні тарифи не припиняють зростати, а велика частина теплоенергії втрачається через стіни, підлогу, стелю, вікна. Щоб утеплення будинку дало максимальний ефект, варто дотримуватися кількох рекомендацій: 1. Вибирайте якісні матеріали для утеплення, не економте на собі. Адже вже через 1-2 роки, при використанні дешевих, неякісних Читать полностью »

Фасадний декор. Корекція будівель.

Враження, яке залишає про себе зовнішній вигляд будівлі, а також його унікальність і неповторність залежить від багатьох факторів. Досить важливу роль в цьому відіграє художня обробка будівлі, тобто фасадний декор. Саме фасадний декор зможе виділити будь-який будинок з сірої маси монотонних і одноманітних споруд, задати стиль і підкреслити індивідуальність.

Фасадний декор з пінопласту

Ще з давніх часів фасадний декор був прикрасою замків, маєтків, будинків та інших споруд. Для виготовлення фасадного декору використовувалися різні матеріали, наприклад, камінь, бетон або гіпс. На жаль, такий фасадний декор був важким і дуже навантажував фундамент будівель, а згодом міг руйнуватися і вимагав реконструкції. Але технології не стоять на місці і в сучасному світі Читать полностью »

Фасадний декор. Містки холоду

Багато з нас при будівництві або капітальному ремонті будинку задаються питанням: «Чи варто витрачати гроші на фасадний декор? Чи принесе він користь? Або, можливо, краще заощадити? ». Ми сприймаємо його як красиву картинку, обгортку, як спосіб поліпшити зовнішній вигляд будинку. Так, це, можна сказати, головна функція фасадного декору – прикрашати наш будинок, надавати індивідуальність, виділяти Читать полностью »