Чому фасадний декор з пінопласту тріскається по шву?

Чому на фасадних декоративних елементах після першої зими з’являються тріщини? А який же архітектурний декор не тріскається по шву?

Впевнені, ці або інші подібні питання задавали собі безліч людей бажаючих прикрасити фасад будинку.
Ми не будемо апелювати складними і професійними термінами, і вганяти Вас в нерозуміння. Ми розповімо простими, звичайними словами, щоб кожна людина, що цікавиться цим питанням, зрозумла суть.

Отже, більшість виробників виготовляють фасадний декор з пінопласту покритий акриловою сумішшю або мармуровою крихтою. І тут справа ось у чому, дані матеріали мають властивість реагувати на температуру, вони просто звужуються і розширюються в залежності від неї, а також на вологість і ультрафіолет. Так, з приходом холодів температура повітря падає, і фасадний декор з акриловим покриттям дає відповідну реакцію – покриття звужується, що тягне за собою появу тріщин в найбільш уразливих місцях – на швах.
Підсумувавши можна сказати, що фасадний декор з акрилом просто не пристосований до нашого кліматичного поясу і до наших температурним «гойдалок». Йому потрібна стабільна оптимальна (тепла) для нього температура, без стрибків і перепадів.

А як же бути в нашому кліматі? – запитаєте Ви. Як вийти з ситуації, що склалася і зберегти фасадний декор з пінопласту на Вашому домі цілим на довгі роки? Адже так хочеться милуватися прекрасним і ідеальним екстер’єром, а не спостерігати тріщини вже після першої зими.


Компанія ViP Oksher пропонує альтернативну технологію виробництва – з армуванням сіткою і верхнім захисним покриттям власної розробки.

На шляху нашого розвитку ми пробували різні суміші для покриття, експериментували з технологією виготовлення. І шляхом проб і помилок знайшли ідеальну формулу виробництва.

Такий фасадний декор з пінопласту армований сіткою від «ВіП Окшер» вже встиг прекрасно зарекомендувати себе. Перевірений не одною зимою і не одним роком, він відмінно поводиться в наших кліматичних умовах і не тріскається по шву.
Архітектурний декор від виробника ViP Oksher по праву може бути названий – кращий.
Адже наша мета не тільки краса, а й якість