Оздоблення маленьких вікон фасадним декором

Як ми вже згадували раніше, вікна є повноцінною частиною фасаду. Їх розмір і кількість відіграє велику роль при побудові дизайну. Маючи великі вікна, будинок виглядає більш розкішно, багато і солідно. Але в багатьох заміських і приватних будинках, по тій або іншій причині, віконні прорізи мають не достатньо великі розміри. Як же бути в такій ситуації? Є два варіанти вирішення даного питання: змінити проект будинку або ж, як пропонуємо Ми, зробити вікна більше візуально, за допомогою фасадного декору з пінопласту, що більш швидко і рентабельно.

І ось кілька простих порад від компанії ViP Oksher щодо процедури візуального збільшення віконних прорізів:

обрамление маленьких окон фасадным декором

1. Для окантовки віконного отвору варто використовувати білі або максимально світлі кольори
2. Для оформлення стін фасаду також варто віддавати перевагу світлим відтінкам
3. Грати на вікнах зроблять їх більш масивними, а їх зовнішній вигляд за рахунок цього буде здаватися меншим.
4. Також хочемо зауважити, що стиль екстер’єру теж грає важливу роль в цьому питанні.

Отже, якщо Ви власник маленьких віконних прорізів і хочете їх збільшити, залишивши будинок при цьому в цілісності, рекомендуємо Вам скористатися «магією» фасадного декору з пінопласту, при цьому не використовуйте занадто темні відтінки для оформлення стін фасаду і ретельно підбирайте стиль оздоблення вікон .

У нашому каталозі Ви можете знайти безліч готових рішень для оформлення, як віконних прорізів, так і інших елементів фасаду. А фахівці компанії ViP Oksher з радістю і з усією відповідальністю втілять в життя всі Ваші побажання.

Де купити фасадний декор для оздоблення маленьких вікон в Києві?

Компанія ViP Oksher виготовляє декоративні елементи з повністю готовим армованим покриттям та повністю готові до установки. Будь-який професійний фасадчик зможе без проблем їх встановити.

Ціни на архітектурний декор можна знайти в каталозі нижче.

Дзвоніть вже зараз і ми надамо консультацію по всім питанням, що Вас цікавлять.

Каталог фасадного декора